268 AVI CT

TITUSVILLE, Florida 32796 · Brevard County · Parcel 21 3531-76-J-1

$395 080
Assessed Value
$395 080
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerCoumes Allison
Mailing Address268 Avi CT Titusville FL 32796
Property Details
Year Built2024
Living Area3 273 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$330 080
Just (Market) Value$395 080
Assessed Value$395 080
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $432 000 01